logo
Türkiye'in Her Yerinden Çağrı Merkezi;
0850 346 62 12 - 0(216) 640 50 97-98
Bize Yazın;
marmaray-nakliyat@hotmail.com

Ofis Nakliyesi

Ofis Nakliyesi 

Ofis taşıma iş yeri sahipleri ve işletmeciler için korkutucu görünmektedir. Ofisinizi taşıyor,yeni bir ofise geçmek durumunda kalmış olabilirsiniz.Banka şubeniz'i taşıyor veya yeni bir şube kurmak istiyor olabilirsiniz.Tüm bu zor ve zahmetli fakat gerekli uğraştan kurtulmanız ve güvenli bir şekilde hiç başınız ağrımadan isteklerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız 1985 yılından beri hizmet veren ve deneyimli kadrosu güler yüzlü hizmetiyle birlikte Türkiye'nin her yerine  ulaşan firmamızın imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Biz güven ve hizmet taşıyoruz.Kaliteli hizmetimiz,deneyimimiz ve güler yüzümüzle birlikte size zahmetli gelen ofis nakliyatını sizi hiç sıkıntıya koymadan gerçekleştiriyoruz.Tüm kurulum işlemleri ustalarımız tarafından itinayla ve deneyimle yapılmaktadır,paketleme işlemlerimiz hassas,dayanıklı ve dayanıksız eşyalarınıza göre uygulanmaktadır.Size düşen sadece ve sadece ekip şefimize eşyaların dizayn şeklini göstermek veya ustalarımızın zevkine bırakmaktır.

Marmara bölgesi İstanbul genel merkezli çalışan firmamız Marmaray nakliyat adıyla size garantili ve sigortalı hizmet vermektedir.Tüm hizmetlerini her şey dahil konsepti ile gerçekleştiren firmamız uygun fiyat aralıklarıyla size sadece bir telefon kadar yakındır.

Tüm ofis taşımacılık hizmetlerimizde %15 indirim uygulanmaktadır.

Ofis Depolama

İstediğiniz eşyalarınız sökülüp paketlenerek 7/24 kamera sistemi ve güvenlik ekibimiz tarafından gözetim altında tutulmaktadır. Depolarımız tamamen Ofis depolama,Eşya depolama,Büro depolama hizmetleri için tasarlanmıştır.Eşyalarınızın bizde kalış süreleri kontrol altında tutulup garantili ve sigortalı olarak muhafaza edilmektedir.