logo
Türkiye'in Her Yerinden Çağrı Merkezi;
0850 346 62 12 - 0(216) 640 50 97-98
Bize Yazın;
marmaray-nakliyat@hotmail.com

Evden eve nakliyat

Evden eve nakliye hizmeti hemen herkesin ihtiyacı olacak nitelikte bir ihtiyaçtır. Günümüz çalışma şartları ve küreselleşen ülkelerdeki ticari hareketlilik insanların şehirler arası ya da şehir içinde yer değiştirmelerini zaman zaman gerektirmektedir. Yer değiştirmek, taşınmak kulağa çok kolay gibi görünse de aslında çok önemli bir husustur. Kişilerin özel eşyalarını, değerli mallarını koruyarak bir noktadan diğer noktaya eksiksiz ve sorunsuz taşımak işin en mühim kısmıdır.

 Gelişen ve değişen dünyayı göz önüne alırsak evden eve nakliyat sektörü de aynı şekilde gün geçtikçe gelişmekte ve yenilenmeye gerek duymaktadır.

Yıllar önce yorucu ve sıkıntılı taşınma  durumlarının son bulduğu büyük bir yenilik olarak görebileceğimiz nakliyat sektörü sizin hiç bir şeye karışmadığınız düzenli,sistemli ve en az sizin göstereceğiniz özenle toparlandığı,paketlendiği ve sizin istediğiniz şekilde dizayn edildiği bir yöntemdir. İşinizden veya özel isteklerinizden dolayı değiştirmek istediğiniz evinizi artık hasar görmeden düzenli,titiz ve sizin istediğiniz şekilde bulabilmeniz evden eve nakliyat sayesinde çok kolay.

 İsteğiniz dahilinde ekspertiz arkadaşlarımız yardımıyla eşyalarınızın maddi değeri,bulunan evin durumu,konumu,ulaşılabilirliği,katı ve gerekli malzeme donanımı,ekip kişi sayısı ve aracın boyutu hesaplanarak rapor sonucunda çözüm odaklı yapılan sözleşmeniz ile birlikte işlemleriniz başlatılmaktadır.

 Marmaray evden eve nakliyat işinde uzman ve yeniliğe açık ekip arkadaşları ve farklı paketleme ve taşıma sistemleri,pratik nakliyat ve kolay ulaşılabilir katlar için geliştirdiği sistemleri ile  birlikte sektörde öncü rolünü üstlenmekte ve sistemlerini evden eve nakliyat sektörü anlayışına adapte etmektedir.

 Evden eve nakliyat çıtasını yükselten firmamız müşteri memnuniyeti ve devamlılığın seyredilebilmesi için sizlere var olan standartların üzerinde hizmet  alabilmenin imkanını sunuyor. Gelişen bir Dünya ve gelişen bir Türkiye için bizde sürekli gelişiyoruz.

    Eşyalarınız gidilecek yerde titiz bir çalışma sayesinde hasarsız ve güvenli bir şekilde nakledilecektir.Bizim için sizin memnuniyetiniz ve aldığınız hizmetten duyduğunuz haz tek başarımız ve hedefimizdir.

  Taşınma sırasında yaşanacak zararları önlemek amacıyla eşyalarınız büyük bir titizlikle ambalajlarımız  ile paketleme yapıyoruz.Daha sonra belirlenen geniş kapalı çelik kasa aracımızda yerleştiriyoruz ve yeni adresinize doğru yola koyuluyoruz.Yeni adresinizde öncelikle marangoz ve tesisatçı arkadaşlarımız tarafından eşyalarınızın kurma işlemleri gerçekleştirilir ardından sizin isteğinize göre dizayn ediyoruz.

 Taşıma aşamasında herhangi bir anlaşmazlığın olmaması ve taşıma hakkında bilgilendirilmeniz için ekspertiz hizmeti sunmaktayız.Tüm işlemleriniz ambalajlı bir şekilde garantili ve sigortalı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.Evden eve nakliyat fiyat ve diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizlere iletişim panelinden ulaşabilirsiniz.

  Fiyatlarımızda taban fiyat uygulaması ve %15 indirim kampanyalarımız vardır.

  Memurlara ve tavsiyeli müşterilerimize %15 indirim yapılmaktadır.